Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
19.12.2021
Test přenosu informací a vibrační energie vody
Krystaly v UMH zařízení jsou velmi dobrými vodiči elektromagnetických frekvencí. Upravená voda tak získává krystalickou strukturu vyššího řádu (čtvrté... číst celé
14.08.2021
Jak funguje technologie UMH se SRDCEM
Princip geometrické konstrukce, dostředivý vodní vír, nabíjení energiemi, strukturování a vědomá výroba. číst celé
20.07.2021
Vitalizace a energizace vody UMH zařízením
Kvantově - fyzikální čištění vody = přírodní energizace a vitalizace kohoutkové vody pomocí UMH zařízení. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jak funguje technologie UMH se SRDCEM
14.08.2021

Jak funguje technologie UMH se SRDCEM

UMH zařízení nově plně restrukturalizuje vodu z vodovodu, která přišla o svou energii v důsledku průchodu vysokotlakým potrubím. Podíl krystalické struktury vody se významně zvyšuje, vytváří se hexagonální struktura, která enormně zlepšuje biologickou účinnost, tak i její schopnost uchovávat informace.

Obr.1: Přeměna struktury kohoutkové vody na krystalickou strukturu díky UMH zařízení.

PRINCIPY GEOMETRICKÉ KONSTRUKCE

PYRAMIDÁLNÍ ENERGIE

V pyramidě proudí různé druhy energií. Pyramida disponuje velmi silným energetickým polem, kdy je zásadní úhel 52,3o (egyptské pyramidy).  Funguje jako akumulátor i zářič, kdy jedna část energie zůstává uvnitř pyramidy, druhá část vyzařuje do prostoru kolem, kde působí pozitivně na své okolí.

 

Pyramidální energie má léčebné účinky na lidský organismus. Pomáhá uzdravit tělo z různých nemocí, podporuje hubnutí a harmonizuje životní procesy v našem těle. Pomáhá ničit bakterie, zvyšuje obranyschopnost organismu a působí revitalizačně.

 

Při působení pyramidy na vodu se vytváří pyramidální voda, strukturou velmi podobná vodě v našich buňkách. Pyramidální voda je měkčí, zlepšuje vstřebatelnost minerálů obsažených ve vodě, rehydratuje naše buňky a dodává našemu tělu životní energii.

 

Při zkoumání molekuly vody se zjistilo, že vazba kyslíku a dvou vodíků v molekule vody vytváří úhel 104,7o, stejný jako u DVOJITÉ PYRAMIDY (2x52,3O).

 

Konstrukce UMH zařízení je vyrobena na speciálně zarovnaných PYRAMIDOVÝCH plochách pod úhlem 104,7O. Díky tomu se vytváří silné energetické pole harmonizující a revitalizující vodu protékající UMH zařízením.

Obr.2: Úhly v molekule vody.

DOSTŘEDIVÝ VODNÍ VÍR

VÍŘENÍ = PŘIROZENÝ POHYB VODY VE SPIRÁLÁCH

Voda tekoucí po povrchu Země bez lidského zásahu přirozeně krouží po spirále, neboli víří. Stejný efekt lze pozorovat u vypouštění vody z vany nebo při vylévání vody z láhve. Víření je nejsnazší způsob umožňující vodě pohyb vpřed.  Je to pohyb nejmenšího odporu. Přirozeným pohybem pro vodu je VÍŘENÍ VE SPIRÁLÁCH. Spirála představuje zdroj určité vibrační frekvence a vibrační energie vody se aktivuje právě spirálovitým pohybem.

Obr.3: Vír, přirozený pohyb vody

Vířící pohyb je pro energii vody rozhodující. Do strukturní paměti vody se vířením ve spirále přenáší vyšší VIBRACE, která je s vodou v souznění a zachovává její přirozenost.

Při porovnání rychle tekoucí vody z horního toku řeky a stojaté vody z přehrady došel Masaru Emoto k závěru, že rozdíl v pravidelnosti a vzhledu krystalů ukazuje, že samočisticí schopnost vody úzce souvisí s charakterem jejího pohybu. Stojatá voda měla velmi omezenou schopnost tvořit krystaly oproti rychle tekoucí vodě z řeky.,

V přírodě se vyskytuje dostředivý (spirálovitý pohyb z vnějšku dovnitř) tok vody, který tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. Nalézá se ve spirálních mlhovinách ve vesmíru, v pohybu našeho planetárního systému, v přirozeném pohybu VODY, KRVE a MÍZ.“

Rozvody kohoutkové pitné vody tvoří sestavu pravoúhlých přímek. Od vodárny až k baterii. Žádný prostor pro víření. Kohoutková voda tak prochází procesem odporujícím její přirozenosti, což má za následek zničení energetické kvality vody.

UMH zařízení vytváří stabilní řetězce molekul vody díky speciálně vyvinutém průtokovém systému využívajícím zákonitosti vodního víru.

UMH systém navrací kohoutkové vodě zpět přirozený pohyb ve spirálách, obnovuje její samočistící schopnosti, zjemňuje ji a zlepšuje její chuť.

Obr.4: UMH Master, speciální průtokový systém vytvářející vír

PŘÍMÝ KONTAKT S ENEGETICKÝM POLEM

Přímý kontakt vody z vodovodu s energetickým polem. Díky rozdělení vody na dílčí proudy se dosáhne enormního zvětšení povrchu, tudíž voda protéká v intenzivním kontaktu s energetickým polem.

Použití energeticky velmi kvalitních materiálů, které jsou navíc energeticky nabíjeny (přirozeně informacemi nabité kapaliny, drahé kameny, kovy, symboly a další jemné nosiče energie).

ENERGETICKÉ KAZETY

Využití vysoce stabilního energetického pole, které aktivuje samoléčebné schopnosti vody a zajišťuje optimální detoxikaci a hydrataci těla. Sedm až deset různých energetických kazet (skleněné lahvičky naplněné speciálními tekutinami – výrobní tajemství) a specifická kombinace drahokamů pro získání výjimečně širokopásmého a maximálně vibračního pole.

VÝROBA UMH ZAŘÍZENÍ PROBÍHÁ VĚDOMĚ

Zařízení UMH se vyrábí v malých sériích uprostřed panenské přírody Rakouska. UMH zařízení vznikají v souladu s plným vědomím a pozitivními myšlenkami. Vše stále kmitá a přenáší se i na produkty. Zákony kvantové fyziky pracují všude.

Voda je médium a obrovské úložiště všech informací na Zemi. Pomocí modlitby můžeme přenést hodnotný záměr do vody a přispět tak k harmonické komunikaci všech živých bytostí na matce Zemi.

Destruktivní (negativní) myšlenky a frekvence (z mobilních telefonů, Wi-Fi,…) dosahují přesného opaku.

UMH TECHNOLOGIE SE SRDCEM

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Svážná 377/8, 634 00 Brno - Nový Lískovec

 
Kontakty
Logo
Life Energy Boost
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz