Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
19.12.2021
Test přenosu informací a vibrační energie vody
Krystaly v UMH zařízení jsou velmi dobrými vodiči elektromagnetických frekvencí. Upravená voda tak získává krystalickou strukturu vyššího řádu (čtvrté... číst celé
14.08.2021
Jak funguje technologie UMH se SRDCEM
Princip geometrické konstrukce, dostředivý vodní vír, nabíjení energiemi, strukturování a vědomá výroba. číst celé
20.07.2021
Vitalizace a energizace vody UMH zařízením
Kvantově - fyzikální čištění vody = přírodní energizace a vitalizace kohoutkové vody pomocí UMH zařízení. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Ověřené účinky UMH systému
07.06.2021

Ověřené účinky UMH systému

UMH = ZDROJ ŽIVOTNÍ ENERGIE

Objevte živou strukturovanou vodu tekoucí z Vašeho kohoutku.

Ověřené účinky systému UMH otestované nezávislými institucemi.

UMH voda srovnatelná s nejlepšími pramenitými vodami na světě - obnova hexagonální struktury vody (EZ voda), harmonizace frekvencí vody, změkčení vody a mnohé další účinky:

KRYSTALIZACE VODY

Když jsou nejlepší pramenité vody na světě zmrzlé, vytváří neuvěřitelně krásné krystalické struktury. Většina kohoutkových vod se vyznačuje narušenou krystalizací a strukturou. Fotografie vodních krystalů doktora Masaru Emoto umožňují zobrazit různé struktury vody. Ošetříme-li běžnou vodu z kohoutku s narušenou krystalickou strukturou zařízením UMH Master, znovu se objeví krásně uspořádané krystaly s hexagonální strukturou.

FOTKY KRYSTALŮ  KOHOUTKOVÉ VODY PŘED a PO REVITALIZACI UMH

   

   

HARMONIZACE FREKVENCÍ VODY

Frekvenční analýzy švýcarského institutu Planet Diagnistic ukázaly, že nejlepší pramenité vody mají vždy základní frekvenci 22 Hz a harmonické frekvence 44 a 66 Hz.

Po dezinfekci vody UV zářením dochází ke zničení frekvenčního obrazu. Voda je strukturována neharmonicky a frekvence 22, 44 a 66 Hz jsou nestabilní.

Po restrukturalizaci UV upravené vody pomocí systému UMH UV se frekvenční obraz opět stal harmoničtější. Frekvenci 22 Hz a harmonické frekvence lze znovu jasně rozeznat. To dokazuje, že zařízení UMH obnovuje strukturu vody srovnatelnou s kvalitními pramenitými vodami.

                 

             PRAMENITÁ VODA                           PRAMENITÁ VODA PO UV DEZINFEKCI

 

        PRAMENITÁ VODA PO UV DEZINFEKCI            PRAMENITÁ VODA PO OŠETŘENÍ UMH 

 

        PRAMENITÁ VODA PO OŠETŘENÍ UMH                            PRAMENITÁ VODA 

POLARIZACE VODY COLORPLATE

Procedura Colorplate od doktora Knappa umožňuje zobrazit polarizaci vody. Voda ošetřená UMH technologií vykazuje silné nahromadění bioelektrického pole (červená oblast dole a tyrkysová nahoře). Voda tak získává svoji původní vitalitu umožňující dokonale vyživovat tělo rozpuštěnými minerály. I jeden den po ošetření  (T0+1) je polarizace jasně viditelná. Tento dlouhodobý efekt výrazně odlišuje technologii UMH od ostatních italizačních zařízení na trhu. 

VODA PŘED A PO ÚPRAVĚ SYSTÉMEM UMH

 

    VODA PŘED A PO ÚPRAVĚ SYSTÉMEM UMH + 1 DEN

KVANTOVÉ FRAKTÁLNÍ OBRAZY VODY

Diagnostika kvantového fraktálního zobrazení doktora Tötha a Pfaffenbichlera umožňuje objektivní vizualizaci vnitřní organizace tekutin. Různé barvy zobrazují rozmanitost a intenzitu frekvencí obsažených ve vodě. Léčivé pramenité vody mají velmi vysoký kvantový fraktální řád. Čím více jsou obrazy strukturované a harmonické, tím vyšší je jak kvalita vody, tak i její účinek na zdraví.

Dlouhodobé působení tlaku na vodu z kohoutku vede k disharmonii a zničení obrazů. Díky zařízení UMH voda z kohoutku znovu získá harmonické a strukturované obrazy srovnatelné s obrazy nejlepších léčivých pramenů. Technologie UMH velmi vylepšuje strukturu vody.

   

KOHOTKOVÁ VODA BEZ / PO UMH                       KOHOTKOVÁ VODA BEZ / PO UMH

ZMĚKČENÍ VODY

Množství vápníku v kohoutkové vodě často vede k usazování vodního kamene v domácích spotřebičích a topných systémech. Příčinou je struktura vápníku, kdy kohoutková voda vytváří hlavně krystaly vápence a vápna. Tyto krystaly vytváří špičaté tvary, která způsobují usazování vodního kamenu.

Použitím UMH zařízení se změní nejen struktura vody, ale i forma krystalů vápníku. UMH systém podporuje tvorbu kulatějších krystalů aragonitu a vápna, které se neusazují a snadněji se odstraňují. Stávající vodní kámen na spotřebičích se postupně rozpouští. V lidském těle se předpokládá podobný proces očisty (detoxikace).

   

KRYSTALY VODNÍHO KAMENE PŘED / PO OŠETŘENÍ UMH ZAŘÍZENÍM

ZLEPŠENÍ VSTŘEBÁVÁNÍ VODY V ORGANISMU

Pro efektivní hydrataci našeho těla musí voda vstoupit až do buňky (intracelulární kapalina). Díky bioelektrické impedanci (BIA) můžeme zjistit obsah a distribuci vody v těle (rozlišení extracelulární a intracelulární vody), a vyvodit tak správné závěry ohledně hydratační kapacitě vypité vody.

Obrázek T 0 ukazuje tři různé typy testovaných osob: účastníci studie, kteří dosud nepili vodu ošetřenou UMH , účastníci studie, kteří pijí UMH-vodu déle než jeden rok a účastníci studie, kteří pijí UMH-vodu méně než jeden rok.

Obrázek T 0 + 90 ukazuje stejné účastníky studie pijící vodu ošetřenou UMH po dobu tří měsíců. Všichni účastníci studie mají zlepšenou rovnováhu mezi intra- a extracelulární vodou. Většina z nich je dokonce v normálním rozmezí (žluté pole: -50 až 50). To dokazuje, že díky úpravě vody UMH zařízením může voda snadněji vstoupit do buněk a vyléčit tak stávající dehydrataci.

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Svážná 377/8, 634 00 Brno - Nový Lískovec

 
Kontakty
Logo
Life Energy Boost
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz