Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Blog
19.12.2021
Test přenosu informací a vibrační energie vody
Krystaly v UMH zařízení jsou velmi dobrými vodiči elektromagnetických frekvencí. Upravená voda tak získává krystalickou strukturu vyššího řádu (čtvrté... číst celé
14.08.2021
Jak funguje technologie UMH se SRDCEM
Princip geometrické konstrukce, dostředivý vodní vír, nabíjení energiemi, strukturování a vědomá výroba. číst celé
20.07.2021
Vitalizace a energizace vody UMH zařízením
Kvantově - fyzikální čištění vody = přírodní energizace a vitalizace kohoutkové vody pomocí UMH zařízení. číst celé
Zobrazit všechny články
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Strukturovaná voda = TEKUTÝ KRYSTAL
13.06.2021

Strukturovaná voda = TEKUTÝ KRYSTAL

OBJEV ŠESTIHRANNÉ (HEXAGONÁLNÍ) VODY

Čtvrtý stav vody byl objeven na Washingtonské univerzitě, který může vysvětlit nejen chemické anomálie vody, ale i účinky vody pod napětím.

ČTVRTÉ SKUPENSTVÍ VODY

Tým profesora Geralda Pollacka objevil čtvrté skupenství vody (vedle pevného, kapalného a plynného), ve kterém se molekuly kapalného skupenství vody uspořádaly do šestiúhelníkové (hexagonální) „krystalové mřížky“. Tato „EZ voda“ má úžasné vlastnosti, které mohou vyjasnit mnoho anomálií vody (bod mrazu, bod varu, hustota, povrchové napětí).

VODA = MNOHEM VÍCE NEŽ H2O

Profesor Pollack představil novou teorii umožňující nejen vysvětlit anomálie vody, ale i poskytnout vědecký základ pro degeneraci pitné vody.

EZ VODA

Vědci zjistili, že voda v blízkosti hydrofilních povrchů (stejně jako v našem těle) se začíná sama organizovat / strukturovat.

Poblíž povrchu se voda rozděluje na dvě vrstvy, přičemž jedna vrstva se přetváří na úplně novou formu vody, zcela zásadně odlišnou od běžné H2O. Tato jen zhruba čtvrt milimetru tlustá zóna se záhadnou vodou byla nazvána „vyloučenou zónou“ (EZ), protože nejen, že voda je v této zóně organizovaná, ale také se zde fascinujícím způsobem čistí: EZ obsahuje velmi čistou formu vody, která vytlačuje ostatní látky z EZ zóny. Poblíž povrchu se tudíž formuje vrstva kompletně čisté vody a všechny nečistoty jsou vytlačovány do druhé vrstvy.

Voda v EZ vykázala NOVÉ VLASTNOSTI:

  1. ZMĚNA V ELEKTRICKÉM ODPORU,
  2. VYŠŠÍ (téměř gelová) VISKOZITA,
  3. SILNÁ ABSORPCE INFRAČERVENÉHO SVĚTLA,
  4. ZMĚNĚNÁ PH HODNOTY
  5. významně NEGATIVNÍ NÁBOJ.

HEXAGONÁLNÍ VODA = TEKUTÝ KRYSTAL

Nadšení vědci zkoumali „EZ-vodu“ a všimli si, že se jedná o jakýsi TEKUTÝ LED. Molekuly vody uvolňovaly protony a uspořádávaly se v překvapivě STABILNÍCH HEXAGONÁLNÍCH MŘÍŽKÁCH – to je struktura, kterou lze někdy nalézt v ledu a krystalech. Oproti ledu není tato krystalická mřížka u EZ-vody naprosto pevná, ale je dostatečně stabilní, aby udržela tvar a odpuzovala nečistoty.

Na rozdíl od běžné vody, která se skládá z více nebo méně volně vířících molekul H2O, které tvoří větší shluky jen na zlomky sekund, EZ-VODA je modelovým příkladem TEKUTÉHO KRYSTALU.

Prokázalo se, že voda v EZ-zóně už technicky vzato vůbec nebyla vodou. Poměr kyslíku a vodíku už nebyl 1:2 (H2O) jako v normální vodě, ale 2:3 (H3O2), takže EZ-voda je chemicky naprosto odlišná forma vody.

Voda přirozeně prochází EZ-stavem, jakmile mrzne, nebo naopak kdy led taje. Čerstvá ledovcová voda má tudíž extrémně vysoký obsah EZ vody a měla by tedy být, jak bude následně ukázáno, lidem velmi prospěšná.

Vědci zjistili, že VODA uchovává energii ze slunečního svitu (sluneční a infračervené záření – trojnásobné znásobení velikosti EZ-zóny) ve formě uspořádané HEXAGONÁLNÍ KRYSTALICKÉ STRUKTURY. Voda je skutečně „NAPLNĚNA ENERGIÍ“, nejen ezotericky.

Rozdíl POTENCIÁLŮ EZ-vody a normální vody je tak velký, že může být ELEKTRICKY VYUŽIT, což byl Pollack schopen dokázat. Rozdíl nábojů mezi zmíněnými zónami je tak velký, že může FUNGOVAT jako MALÁ BATERIE – energie přímo ze slunce získaná pouze s pomocí vody.

Pro tělo není důležitá pouze ELEKTRICKÁ ENERGIE, ale také STRUKTURA jako taková hraje významnou roli.

VODA V TĚLE

Klíčovým zjištěním je to, že extracelulární a intracelulární voda v našem těle se skládá z EZ-VODY.

Voda v žijících organismech se zásadně chemicky, strukturálně a funkčně odlišuje od běžné vody. Je to vysoce uspořádané médium podobné krystalu, nejen H2O.

EZ-voda, jak ukázal Pollack, je MOTOREM ŽIVOTA a vysvětluje funkce kapilár, buněčných membrán a membránových tunelů i funkce proteinů. VODA je sama integrální SOUČÁSTÍ biologických procesů probíhajících v těle. ŽIVÁ VODA reaguje se strukturálními proteiny a buňkami.

Idea, že voda je pouze obecný materiál s víceméně náhodnou strukturou, nebo že dva vzorky vody jsou v podstatě identické ve struktuře a funkci, je VYVRÁCENA – to je fakt, který může zásadně změnit naše chápání biologických procesů.

USPOŘÁDANÁ VODA = ZÁKLAD ŽIVOTA

Dle teorie Pollacka, uchovávání uspořádané vody musí být CENTRÁLNÍ FYZICKOU FUNKCÍ – s rozsáhlými důsledky.

"Nyní víme, že většina makromolekul se zhroutí a srazí bez pomoci vody – nebudou správně fungovat. V současnosti je mnoho nemocí způsobeno dysfunkcí proteinů nebo jejich regulačních systémů. V takové proteinocentrické síti může špatné fungování vzniknout ze dvou důvodů: proteinem samotným nebo EZ-vodou, která obklopuje protein.“

ENERGIZUJÍCÍ ÚČINEK

Pollack zjistil, že jak velmi čisté ledovcové a hlubinné vody, tak i voda z vířičů, vykazují vysoký obsah EZ-vody.

Struktura EZ-vody v modelových experimentech zůstávala nedotčená, i u pH hodnot trávicích kyselin, a pravděpodobně je stejná rovněž v živých organismech a v této podobě je absorbována tkáněmi. Jak Pollac následně dokázal, toto má velmi pozitivní důsledky, poněvadž EZ-voda HYDRATUJE BUŇKY mnohem více a efektivněji vzhledem ke svému náboji, jestliže ji porovnáme s běžnou vodou.

Nejen SLUNCE, ale i EM-KERAMIKA, KAMENY (drahokamy) ve vodě, mají schopnost při kontaktu s vodou vytvářet EZ-vodu na jejím povrchu.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Kde nás najdete

Svážná 377/8, 634 00 Brno - Nový Lískovec

 
Kontakty
Logo
Life Energy Boost
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz